Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Анатолій Костецький. Збірка дитячих оповідань"Пригодам - ура!". Мої враження

Буктюб
Опубліковано: 23 лют. 2018 р.
Підписатися
Називається книжка – «Пригодам – ура!». Тільки не тікайте з мого каналу! Це зовсім не те, що ви подумали! Це вам не звичайна дитяча книжечка для дошкільнят! Тут помістилися найкумедніші, найцікавіші та найфантастичніші твори про дітей. І зараз я коротко розповім про кожен із них.
Перший твір, який ви зустрінете в цій книжці – це захоплююча повість під назвою «Суперклей Христофора Тюлькіна, або Вас викрито - здавайтесь!». Вже сама назва обіцяє вам дуже багато. Отже, був собі хлопчик з дивовижним ім’ям і смішним прізвищем – Христофор Тюлькін. І якось він умудрився винайти суперклей, що міг склеювати абсолютно все! Тільки одна проблемка. Якщо щось ним склеїти, то вже ніколи не відклеїш. Здавалось, ніби все класно, та от знайшлися деякі злодії, які вирішили цей винахід викрасти. Зацікавило, що буде далі? Тоді шукайте книгу і читайте.
Далі будуть віршики про те, як людина поступово знищує природу під назвою «Стара казка на новий лад». Трохи на екологічну тему, тільки не в нудній формі. Головна ідея – ми з природою одне ціле. Тож, знищуючи її, ми знищуємо самих себе! Що я ще можу сказати? Беріть і читайте.
Після того ви зустрінете ще одну повість під назвою «Хочу літати!». Тут йдеться про дітей, які навчились літати. Ви уявляєте таке? І це не просто для забави. Це ще стане їм у великій пригоді! Багато розказувати не буду, бо випуск короткий і … ну… для інтрижки.
Далі знову йдуть віршики. Називається «Бюро знахідок». Теж з мораллю. Тут описується бюро знахідок. Тільки там лежать не конкретні речі, а риси, яких позбавились люди! Дружба, совість, чемність тощо. Досить оригінальна ідея!
Ну й під кінець захоплююча фантастична повість – «Мінімакс – кишеньковий дракон, або День без батьків». Це був останній день канікул. Батьки четвертокласника Олега вирішили оголосити йому, що він пробуде цілий день без батьків, адже вони їдуть по своїм справам. Круто, правда? Ну й жодна дитина на його місці не обійшлася б без пригод! Але про цю пригоду можна розказувати стільки всього, що й не передати, тому скажу коротко! З яйця, звареного на сніданок, вилуплюється справжній дракон, який може зменшуватись і збільшуватись! Що ж він може наробити у невеличкому містечку прочитаєте ви самі, бо я вже наговорився.
Ну ось і все. Шукайте книгу у бібліотеках, бо в магазинах її може й не знайдеться.
Школа українських ютуберів, україномовний контент, українське відео для дітей і від дітей. Тобто відео нашої школи створено дітьми. Ми учимося створювати український продукт, ми учимося його поширювати. Ми розповідаємо про те, що нам цікаво і це може зацікавити таких же дітей, як і ми. Наша основна позиція - будь-що, але українською мовою.
А іще - ви можете приєднатися до нас і отримати нашу підтримку у просуванні на ютубі.
Отже, підписуйтеся на наші канали, коментуйте, ставте лайки, запрошуйте друзів.
Більше про нашу діяльність можна дізнатися:
Наш сайт:
http://www.spas.rivne.ua/
Група Спас Рівне:
Вк: https://vk.com/club18102321
Фб: https://www.facebook.com/SpasRivne/?ref=bookmarks
Канали моїх друзів:
БородаТа Кухня: https://www.youtube.com/channel/UC_mynnDILY8P4ktJCzduqUQ
Vlada Pink: https://www.youtube.com/channel/UCJOCICW-UhmAq1C9IPlZqdA
Цікава хімія: https://www.youtube.com/channel/UCazrxPLk-PRqCGfO1D5p3Aw
Семен Монах: https://www.youtube.com/channel/UCgLc1wsjeftzrSWdtI0Z_Xg
Читачун UA:
https://www.youtube.com/channel/UCjr4AT1gf5IDu_jnLehi6-g
B-boy Toha: https://www.youtube.com/channel/UCvq8I6cgb71hkoezHUpbmQg
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить