Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Корчинський про Кіркорова, Чоткого Пацу та тренди Ютубу. Невдаха Чехов

Переглядів: 32 065
Опубліковано: 13 лют. 2020 р.
✅ ВОП (взводний опорний пункт). 1 березня, Київ:
➡️ https://kasa.in.ua/ua/kyiv/theater/vop-2020-03-01
✅ Для пожертв редакції ВБТ:
➡️ PrivatBank 5169 3600 0683 7409 (Чорний В.В.)
➡️ Monobank 4441 1144 4265 4065 (Chornyi V.V.)
✅ Telegram-канал Всесвітньо-Броварське Телебачення
➡️ https://t.me/v_b_t
Українські користувачі Ютубу та громадяни України в цілому, цікавляться переважно попсою, низькоякісного виробництва, за участю виконавців, на кшталт Лободи, Марув, Ані Лорак, Макса Барських, які їздять у Москву і дають концерти в Росії. Також надзвичайно популярними є російські виконавці Кіркоров, Моргенштерн та інші.
Та сама прикра ситуація і на українській театральній сцені. У київських театрах ставлять вистави за п’єсами московських авторів, Чехова, Маршака та інших. Замість того, щоб звертатися до творчості українських авторів та світової класики.
Натомість сучасна, актуальна українська альтернатива існує. Зокрема проект вистава В.О.П. (взводний опорний пункт) за п’єсою Дмитра Корчинського, до якого має стосунок і творча група Всесвітньо-Броварського телебачення.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить