Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

До Одеського порту прибуває судно з Китаю

Переглядів: 292
Опубліковано: 14 лют. 2020 р.
Підписатися
Раніше в шістьох членів екіпажу була висока температура. У Міністерстві охорони здоров'я вже повідомили – підозри на коронавірус на борту немає. Водночас, у порту членів екіпажу одразу перевірять медики.
Контейнеровоз вийшов із Китаю на початку січня. Коли наприкінці місяця він дістався Шрі-Ланки, виявилося – у шести моряків висока температура. Згодом представники французької компанії-власника повідомили: екіпаж здоровий. Підтвердив це й міжнародний радіомедичний центр. Судно також побувало в Єгипті, Лівії, Туреччині та Румунії. Маршрут ви бачите на карті.
Минулого тижня в портах Одещини запровадили посилені протиепідемічні заходи. Лікарі оглядають судна, що прибувають із Китаю, зокрема, контейнеровози, які причалюють там щотижня. Медики мають захисні костюми, маски та окуляри, а також пристрої для вимірювання температури тіла.

#Одеса #Китай #Судно
Сайт: https://suspilne.media
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/suspilne.news/
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/PershiyUa
В Instagram: https://www.instagram.com/suspilne.news/
Новини у Telegram: https://t.me/suspilnenews
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить