🖖Хочеш скласти ЗНО-2020 без труднощів? Вступити на бюджет в будь-який університет України? Починай готуватися до ЗНО разом із ZNOUA!
⬇️ Посиланням для тих, хто складає ЗНО на 200:
http://bit.ly/38S0yzX
--------------------------------------------------------------------------------------
⬇️ Скористайся промокодом "YouTube", і отримай знижку 10% на варість 1 семестру онлайн-курсів: http://bit.ly/38S0yzX
--------------------------------------------------------------------------------------
Привіт, друзі! Сьогодні ми обговорюємо тему умовних речень в англійській мові. Conditionals (умовні конструкції або умовні речення) – особливий вид складнопідрядних речень, коли в підрядній частині виражається певна умова, а в головному – наслідки такої умови. Такі речення часто називаються if-sentences (речення зі сполучником if).
В залежності від умови, вираженої у реченні, умовні конструкції поділяються на чотири типи: умовні конструкції нульового типу, першого, другого та конструкції третього типу. Також виокремлюють змішаний тип умовних речень.
👉Zero Conditional (умовне речення нульового типу) – умовне речення, що передає загальні істини, природні або наукові факти, правила або ж часто повторювані події, що стали правилом. В таких реченнях сполучник підрядності if (якщо) може бути замінений на when (коли).
В умовних реченнях нульового типу завжди використовується Present Simple як в головному, так і в підрядному реченні.
👉First Conditional (умовне речення 1-го типу) – умовне речення, що виражає реальну або дуже ймовірну ситуацію в теперішньому або майбутньому часі.
В умовних реченнях 1-го типу в підрядній частині завжди використовується час Present Simple, а в головній частині, в залежності від ситуації, може використовуватися Future Simple, спонукальний спосіб або ж модальні дієслова can, must, may тощо з інфінітивом без частки to.
👉Second Conditional (умовне речення 2-го типу) – умовне речення, що передає нереальну ситуацію в теперішньому часі. Підрядне речення передає уявну ситуацію, що суперечить фактам в теперішньому часі, тому така ситуація неможлива або маловірогідна в теперішньому або майбутньому часі.
В умовних реченнях 2-го типу в підрядній частині завжди використовується Past Simple, причому дієслово were (а не was) використовується для всіх осіб. В головній частині таких речень використовуються модальні дієслова would, could, might з інфінітивом дієслова без частки to. В таких реченнях не можна заміняти сполучник if на when.
👉Third Conditional (умовне речення 3-го типу) – умовне речення, що виражає нереальну ситуацію в минулому та її нереальні наслідки, тобто ця уявна ситуація так і не відбулася. В більшості випадків умовні конструкції 3-го типу передають відтінок докори, критики, прикрості через щось, що не було виконано у минулому.
В умовних реченнях 3-го типу в підрядній if-частині використовується час Past Perfect, а також інколи Past Perfect Continuous, а в головній частині – модальні дієслова would, could, might з формою доконаного інфінітиву без частки to. В таких реченнях сполучник if не можна заміняти на when.
👉Mixed Conditionals (умовні речення змішаного типу) – умовні речення, в яких ситуації або дії в підрядній та головній частинах відносяться до різних часів. Між собою можуть змішуватися тільки умовні речення 2-го та 3-го типів. Існує два види змішаних умовних речень.
В першому виді змішаних речень певна умова в підрядній if-частині відноситься до минулого часу, а результат в головному реченні – до теперішнього часу. В такому випадку в підрядному if-реченні використовується час Past Perfect (як в third conditional), а в головному – модальні дієслова would, could, might с формою простого інфінітиву без частки to (як в second conditional).
В умовних реченнях, якщо підрядне if-речення стоїть після головної частини, то кома між ними не ставиться.
Для тих, хто готується до ЗНО-2020 разом з ZNOUA і паном Авраменко ми маємо круту пропозицію про навчання.
Курси ЗНО онлайн допоможуть вам отримати бажаний результат, а також вступити до університету своєї мрії!
⬇️Всі деталі за посиланням:
http://bit.ly/2RE2u8g
----------------------------------------------------------------------
Підготовка до ЗНО з української мови:
https://youtu.be/YZiJogIuCJE
Підготовка до ЗНО з географії:
https://youtu.be/gGA9p1PpCQ8
Підготовка до ЗНО з англійської мови:
https://youtu.be/x395Y2quzJw
Підготовка до ЗНО з Історії України:
https://youtu.be/zrRsskYNfaI
Підготовка до ЗНО з математики:
https://youtu.be/cy1ImVwIeqo
Поради до ЗНО:
https://youtu.be/_J2lhJD0MxQ
Поради для школярів:
https://youtu.be/4mSFQpLAyXA
ZNOUA - лідер у підготовці учнів до ЗНО в Україні.
Готуйся разом з нами та отримуй найвищі бали і перепустку у бажаний ЗВО України!
Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвіночок!
Слідкуй за новинами ЗНО:
ФБ: https://www.facebook.com/ZNOUAcom
Телеграм: https://www.t.me/znoua
Instagram: https://www.instagram.com/z.n.o.u.a/
розгорнути опис
згорнути опис