Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Фермерство без гліфосату? Точне землеробство на Культиватори просапні. Огляд на Agritechnica

Переглядів: 1 715
Опубліковано: 14 січ. 2020 р.
Підписатися
Оскільки в Європі заборонили використання гліфосату і гербіциди будуть поза законом постає актуальне питання догляду за посівами та боротьба з бур'янами без використання обприскувача.
На відео покажу огляд просапних культиваторів для міжрядного обробітку які я знайшов на виставці Agritechnica 2019. Всі показані культиватори обов'язково оснащуються системами автоматичного ведення по рядках із камерою та комп'ютером.

Серед виробників були представлені:
- Steketee (Нідерланди, який віднедавна входить в структуру Lemken), який оснащено камерою для відслідковування рядків та точного ведення по міжряддю незалежно від трактора. На комп'ютері в кабіні тракторист виставляє розмір рослин, міжряддя, висоту та кут встановлення камери і система автоматично веде культиватор по рядках без необхідності зниження швидкості та продуктивності.
- Garford (Англія)
- Horsch (Німеччина)
- Hatzenbichler (Австрія)
- Schmotzer (Німеччина)
- Thyregod (Данія)
- Monosem (Франція)

Особливістю просапних культиваторів є виполювання бур'янів не лише в міжрядді але і в рядках, завдяки спеціальним робочим органам.
Для Українського села даний агрегат є чимось новим та унікальним, проте все більше фермерів починають задумуватись над економією ЗЗР, покращенню аерації грунту та точному землеробстві.

За детальнішою інформацією, демонстрації техніки у вашому господарстві та за необхідності купити культиватор звертайтесь до офіційного дилера Steketee в Україні:
ТОВ "Компанія Агро-Темп"
тел. +38 044 520 96 96
https://agro-temp.com.ua

На YouTube каналі Sergii Legostaev АГРО це PRO100 завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Найкращий Сервіс для бронювання готелів без переплати https://goo-gl.su/LKTg0c

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC
⇒ Підключення монетизації вашого каналу https://goo-gl.su/0u2isZ

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #культиватор #купитькультиватор #точноеземледелие #мтз #агробизнес #купититрактор #сільськегосподарство #фермерство
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить