Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Топ медійних зашкварів 2019: діагноз Ганапольського, теплий Савік, прокляття Мосейчук/ Ньюспалм #39

Переглядів: 11 810
Опубліковано: 1 січ. 2020 р.
Підписатися
Сьогодні настала черга гарячої десятки від українських журналістів. У нашому чарті — лише той медіатреш, від якого рука весь рік сама тяглася до лоба..
Підписуйтеся на наш канал, переглядайте нашу попередню десятку медійних зашкварів від українських політиків: https://bit.ly/37rSg0G , лайкайте, коментуйте побачене та чекайте нашого головного хіт-параду “Медіашиза року”. Уже скоро!
А в сьогоднішньому топі:
10. Десяте місце та перемогу в спецномінації “Мокруха” здобуває телеканал ZIK. Чиї традиції водних процедур змусили пролитися дощем навіть Степана Хмару.
9. Дев'яте місце та перемогу в нашій спецномінації “Біженці року” здобувають Дмитро Гордон і Олеся Бацман.
8. Восьме місце та перемогу в спецномінації “Каша року” здобуває журналістка телеканалу ZIK Анастасія Дайнод.
7. Сьоме місце та перемогу в спецномінації “Пендель року” здобуває речниця президента Зеленського Юлія Мендель.
6. Шосте місце і перемогу в номінації “Онанізм року” здобуває скандальний російсько-український телеміст “Нада пагаваріть”, який після відмови України від участі Росія провела сама з собою.
5. П'яте місце та перемогу в спецномінації “Дуже дякую року” здобуває... ні, не Володимир Зеленський, а навпаки — порошенківський 5 канал.
4. А четверте місце та перемогу в спецномінації “Дужедужедужедякую року” отримує ведучий своєї “Свободи слова” Савік Шустер.
3. Третє місце та перемога в спецномінації “Прокляття року” присуджуються авторці найгучнішого спічу президентських виборів — ведучій каналу “1+1” Наталі Мосейчук.
2. Друге місце та перемогу в спецномінації “Діагноз року” здобуває ведучий “Еха України” на Прямому каналі Матвій Ганапольський.
1. І перемагають у хіт-параді загалом та спецномінації “Рашатудей року” творці найгучнішого з часів біблійного Каїна телевізійного розслідування — журналісти телеканалу “1+1”.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить