Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Нові комбайни Ростсельмаш в Німеччині. Nova 330, RSM 161 та Torum 770 на Agritechnica 2019

Переглядів: 4 743
Опубліковано: 9 січ. 2020 р.
Підписатися
На відео покажу вам які зернозбиральні та кормозбиральні комбайни Ростсільмаш показали на найбільшій міжнародній виставці сільськогосподарської техніки в Німеччині Agritechnica 2019. Кожен фермер та тракторист міг оглянути як комбайн для збирання силосу або самохідний подрібнювач маси РСМ F1300 потужністю двигуна 330 сил, так і найпотужніший 611 сильний RSM F2650. Показали нову систему подрібнювача кукурудзи - Корнкрекер, яку не потрібно знімати при переході із кукурудзи на траву.
Роторний зернозбиральний комбайн Торум 770 виявився самим потужнішим серед зернозбиральних комбайнів - 520 к.с.
Комбайн РСМ 161 із багатобарабанною системою обмолоту та сепарації має 6-клавішний соломотряс та двигун Cummins потужністю 360 к.с.
А для малого фермера показали компактний НОВА 330 із 4-клавішним соломотрясом та потужністю 175 сил. Даний комбайн Rostselmash прийшов на заміну добре відомому СК-5 Нива.

На YouTube каналі Sergii Legostaev АГРО це PRO100 завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Найкращий Сервіс для бронювання готелів без переплати https://goo-gl.su/LKTg0c

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC
⇒ Підключення монетизації вашого каналу https://goo-gl.su/0u2isZ

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #Ростсельмаш #комбайн #агро #купитикомбайн #сільськегосподарство #фермерство #agritechnica2019 #мтз82
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить