Підтримай нові відео:
✅ Patreon: https://patreon.com/tokar
✅ Приват: 5169-3600-0176-3725
✅ Моно: 5375-4141-0332-4694
✅ Paypal: nazartokar@gmail.com
🔴 Facebook: http://fb.com/www.tokar.ua
🔴 Telegram: http://t.me/tokar_ua
🔴 Twitter: http://twitter.com/tokar_ua
Більше місяця мільйони людей сидять на карантині. Залежно від країни, він може бути як відносно вільним, так і дуже суворим, і острівцем спокою серед буремної епідемії виглядає Швеція. Ця країна все частіше з'являється в новинах, як приклад боротьби з коронавірусом без надмірних обмежень.
Шведська боротьба з вірусом є найменш радикальною в Європі. Стратегія полягає в тому, щоб поступово перехворіли всі жителі, при цьому не перевантажуючи систему охорони здоров’я.
В країні досі відкрито кафе, їдальні та ресторани, хоча людей і там стало менше. З початком епідемії людям порадили якомога менше виходити на вулицю і тримати дистанцію. Жодних заборон, штрафів чи комендантської години. Уряд дозволяє навчальним закладам самостійно вирішувати, як працювати в умовах епідемії.
Навіть до епідемії шведи тримались подалі один від одного.
Тримати дистанцію між людьми і не підходити ближче, ніж на метр — це частина їхнього способу життя.
Конституція Швеції, яка не воювала більше двох століть, дозволяє введення надзвичайного стану тільки у випадку війни. Отже суворого карантину тут годі й чекати.
Чи дійсно країна зможе подолати пандемію з меншими наслідками для економіки та здоров’я громадян, покаже час. Але поки що шведський підхід дійсно працює.
Розкажіть, як саме карантин вплинув на ваше життя? Чи згодні ви з ним?
🗽 Український ютуб тут: https://t.me/manielit
📌 Рейтинг каналів: https://manifest.in.ua
розгорнути опис
згорнути опис