Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Цікаве Нове дослідження: як довго коронавірус живе на різних поверхнях?

Переглядів: 3 114
Опубліковано: 25 берез. 2020 р.
Kоронавірус КОВІД-19 у повітрі може зберігатися до 3-х годин. На металевих поверхнях - як мідь - до 4-х годин. На картоні та паперових упаковках - до 24-х годин. Але найдовше - від 2-х до 3-х днів, вірус може зберігатися на блискучих стальних поверхнях - як поручні - та на поліетилені, показують дослідження.

Тож окрім фізичної дистанції між людьми, потрібно максимально обмежити контакт з цими предметами. Зокрема лікарі радять ходити в магазин у рукавичках, залишати паперову упаковку від товарів за дверими і викидати політетиленові пакети після першого ж викорстання.

Але, важливо пам'ятати, що з часом на поверхняї вірус стрімко слабшає. Через 3 доби на інфікованому пластику залишиться лише 0,1 десята відсотка первинного вірусного матеріалу. Людина теоретично - може заразитися від контакту з ним, але практично - це малоймовірно.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить