Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Навіщо прийшов КОРОНАВІРУС? СЕКРЕТНА місія COVID-19: прокляття чи благословіння?

Влоги
Опубліковано: 25 берез. 2020 р.
Підписатися
На відео поділюсь своїми думками про сьогоднішню пандемію та карантин, який запроваджують тотально у всьому світі у звязку із поширенням КОРОНОВІРУСА. Дане захворювання правильна назва якого Covid-19 принесло немало клопоту для людей усього світу, а не лише України і принесе ще більше проблем в політиці та економіці. Але чи задумувались Ви навіщо прийшов Коронавірус у цей світ і яка його місія?

Які прекрасні речі є у Творця, якими він досягає всіх: Виверження вулканів, пожежі, повені та цунамі, урагани та смерчі, які торкались лише тих хто там знаходився.
І тут маленький вірус тихенько дістав абсолютно кожного на планеті і з ним всі погодились!!!
І зараз нам потрібно зрозуміти його місію, і говорити не про те, як від нього захищатись, а як за допомогою нього преображатись...
Це преображення не економічне чи політичне, хоча таке теж послідує в подальшому, а ДУХОВНЕ, коли світ починає думати: навіщо ми взагалі існуємо? І ми повинні зрозуміти, що це не вірус, а милосердя, яке показує, який жахливий світ ми створили і страждаємо та тупішаємо. Ми стали рабами. Страх повинен бути лише один: щоб я правильно скористався поточним моментом!
Зараз всі бізнеси впадуть і як людям жити після цього? Протягом життя ми лише те й робимо, що тікаємо від питання смерті... А вірус показав, що від неї все одно не втечеш! Але, що буде далі???

На YouTube каналі Sergii Legostaev - АГРО це ПРОСТО! завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Отримай 19$ на покупки з Aliexpress
https://a.aliexpress.com/_UKCj2

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #коронавирус #virus #пандемія #сільськегосподарство #фермерство #україна
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить