Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЛЬВІВ: в пошуках галицької кухні. ТОП 10 страв і 8 цікавих фактів. Борщ якому 700 років

Подорожі
Опубліковано: 27 берез. 2020 р.
Смачний Привіт. Це Подорож у ЛЬВІВ і ГАЛИЦЬКА КУХНЯ. Це перша серія проекту в пошуках їжі. Тут ми досліджуємо страви галицької кухні, які можна знайти у львівських рестораціях старого міста і в межах Площі Ринок. Відео про Львів і автентичну їжу Львова для мандрівників і жителів міста, які цінують і шукають нові смаки. Нові цікаві страви, які можна спробувати у Львові. Вийшов такий собі гастротур по Львову з цікавими найменуваннями страв, які можна знайти в ресторанах і кафе.
Ставили перед собою мету:
- зняти відео, яке буде нести практичну цінність для мандрівників, які будуть планувати свою подорож у Львів. Дати відповідь на запитання Що спробувати у Львові з галицької кухні і де поїсти у Львові;
- щоб більше популяризувати локальну автентичну їжу (не одними ж сушами піцами і бургерами);
- показати Львів під смачним кутом і створити ще одне відео по Львову, але яке буде відрізнятися від інших.
Хотілося показатися різноманітність кухні і зібрати певний список страв, від якого можна буде туристу відштовхнутися у пошуках цікавих львівських смаколиків і цікавих львівських закладів. #Львів #їжа #галицькакухня #СмачнийПривіт #нуЩоПоТарілках

Звісно, все у відео не покажеш, тому ми створюємо список закладів галицької кухні у Львові, де більш детально можна буде подивитися список ресторацій (ЛІНК БУДЕ ПІЗНІШЕ, ЗБЕРІГАЙТЕ СОБІ ВІДЕО, АБО ПІДПИСУЙТЕСЯ НА КАНАЛ)

ДЕ МИ ЦЕ ВСЕ ЇЛИ і ЦІНИ (готується стаття, скоро додамо лінк, зберігайте собі відео, шоб не загубити, ресторани всерівно зараз зачинені на карантин)

Попереднє відео (нульовий випуск про Кременець) https://youtu.be/G-CFy3J1lbk

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА КАНАЛ з нами ваше життя та подорожі стануть ще смачнішими
Підписатися на Youtube-канал http://goo.gl/0wdhr4


Про проект в Пошуках їжі https://mytastytrip.com/uk/discover-food
Ми досліджуємо в різних містах, регіонах, країнах локальну автентичну традеційну кухню і формуємо цікаві гастрономічні маршрути у вигляді відео. На основі наших досліджень їжі у світі та зокрема в Україні, допомагаємо мандрівникам і жителям міст знайти відповідь на запитання ЩО СПРОБУВАТИ. В результаті поступово створюється портал про автентичні і традиційні кухні світу, який має допомагати мандрівникам знаходит різні цікаві локальні заклади з цікавими стравами, щоб підсилити емоційну складову і поглибитися в культурні особливості під час подорожі. Адже Їжа це частина культури в кожній країні і в кожному регіоні.

Instagram Дячук Дмитро (ведучий) https://www.instagram.com/dmytro_diachuk/
Instagram Іннуся Шепетюк (дружина-оператор) https://www.instagram.com/shepetyuk.inna/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить