Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Стільниці з акрилу: замірювання, виготовлення, встановлення

Опубліковано: 19 берез. 2020 р.
Підписатися
Штучний камінь: http://bit.ly/2IPZEsL
Відео про стільниці з акрилу: http://bit.ly/2Wjb2oL

Це відео ми присвятили детальному огляду стільниць з акрилового каменю. На відео ми показуємо, як виконуємо замовлення клієнта «ВіЯр»: він звернувся до нас із кресленням стільниці, отримав попередній розрахунок вартості, оплатив рахунок, і ми виїхали на замірювання.

Ми розглянемо всі етапи: від замірювання кухні до встановлення стільниці. Ви побачите, як створити шаблон стільниці та прикріпити його, а також ознайомитесь із особливостями виробництва: підготовкою, порізкою, поклейкою крайки та іншим. Ми підготували для вас ще багато цікавого у відео: виготовлення мийки, шліфування, транспортування та встановлення. Дивіться відео, аби дізнатись більше!

________________________________________________________________________

Это видео мы посвятили подробному обзору столешниц из акрилового камня. На видео мы показываем, как выполняем заказ клиента «ВиЯр»: он обратился к нам с чертежом столешницы, получил предварительный расчет стоимости, оплатил счет, и мы выехали на замер.

Мы рассмотрим все этапы: от замера кухни до установления столешницы. Вы увидите, как создать шаблон столешницы и прикрепить его, а также ознакомитесь с особенностями производства: подготовкой, порезкой, поклейкой кромки и другим. Мы подготовили для вас еще много интересного в видео: изготовление мойки, шлифовка, транспортировка и установка. Смотрите видео, чтобы узнать больше!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить