Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

НЕГАБАРИТ сільгосптехніки - відмінили!!! Штрафу не буде? Стосується кожного аграрія

Опубліковано: 28 лют. 2020 р.
Підписатися
Відтепер дозволено рух негабаритним транспортним засобам сільськогосподарського призначення по дорогам загального призначення... Можна заривати вологу та боронувати!
Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів повинні схвалити введення спеціальних правил проїзду дорогами загального користування для сільськогосподарської техніки. Повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький. Так, уряд підтримав постанову, яка скасовує необхідність отримання дозволу для техніки шириною до 2,6 метрів, а також дозвіл для техніки шириною від 2,6 метрів до 3,75 метрів, за умови дотримання спеціальних правил безпеки (машина супроводу, знак об'їзду, проблискові маячки…).

"Це перемога для аграріїв! Відтепер не треба буде чекати на отримання дозволів на кожний окремий виїзд по кожній одиниці техніки. Входимо в новий сезон польових робіт зі значним спрощенням. Дякуємо аграрним асоціаціям, які активно долучалися до напрацювань відповідних змін! Працюємо разом далі!", — прокоментував Висоцький.

На YouTube каналі Sergii Legostaev АГРО це PRO100 завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Отримай 19$ на покупки з Aliexpress
https://a.aliexpress.com/_UKCj2

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #негабарит #трактор #агробизнес #сільськегосподарство #фермерство #мтз
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить