Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Коди мобільних операторів. Як перевірити перенесений номер на приналежність оператору? | Протизавр

Цікаве
Опубліковано: 7 черв. 2020 р.
Підписатися
00:58 – Коди мобільних операторів України
03:18 – Як перевірити номер на приналежність оператору?
06:12 – Насамкінець невеличка об`ява 🙂

З травня 2019 року в Україні почала працювати послуга повного перенесення номера (MNP), якій я присвятив багато відео на каналі. Ознайомитись з ними можна у розділі «MNP і мобільний зв'язок в Україні» - http://bit.ly/2tJpgUf Сьогоднішня тема теж буде розміщуватися у цьому розділі.

Для багатьох питання, яке я підняв у відео, може здатися досить простим. Бо що може бути складного у визначенні до якої мережі належить номер абонента. Береш код оператора, перевіряєш в табличці, і даєш однозначну відповідь. Ба більше, багато абонентів давно вивчили коди операторів і можуть легко сказати, що 066 – це код оператора Водафон. Якщо ж ви не пам’ятаєте всі коди, можете ознайомитися з ними на сайті оператора Київстар або на іншому ресурсі в інтернеті: https://bit.ly/3cFxltB

І хоча у більшості випадків коди операторів можуть підказати у якій мережі обсновується SIM-ка, однак, все-таки, бувають і перенесені номери. Як бути у такому випадку? Як визначити до якого оператора належить той чи інший номер?

Найпростіший варіант, послухати повідомлення під час дзвінка. Абоненти, які телефонують на перенесений номер повинні почути відповідне голосове сповіщення від свого оператора. Однак це не завжди працює. Так, Київстар, не каже, що номер з кодом 066 – це, припустимо, номер в мережі лайфсел. Тому раджу скористатися іншим способом.

На сайті Українського державного центру радіочастот (УДЦР) крім інформації про кількість портованих номерів і ще багато чого іншого, є форма для перевірки номера в базі перенесених номерів. У відео я показав як працює цей сервіс, а в описі даю до нього посилання: https://bit.ly/2AL8uqZ Завдяки цьому інструменту можна перевірити номер на приналежність оператору.

Також у відео є невелике звернення до вас, шановні глядачі. Вихід з карантину супроводжується багатьма змінами, що впливають на вільний час… Тому найближчий місяць-півтора буду робити відео не так часто. Заздалегідь прошу вибачення і буду вдячний за розуміння і підтримку. Також прошу задавати питання і побажання по темах. Дякую!

Під час монтажу відео були використані безкоштовні анімації із сервісу giphy.com. Авторські права не порушено.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить