Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Вибираємо б/у трактор 110 сил із КУН. John Deere 6330 проти Fendt 312 Vario. Який краще?

Опубліковано: 23 трав. 2020 р.
Підписатися
На відео поговоримо з вами про те, який імпортний б/у трактор захотіло придбати фермерське господарство і що краще вибрати для заміни трактора МТЗ із фронтальний навантажувач КУН. Вибір пав на John Deere 6330 Premium та FENDT 312 Vario TMS, які є улюбленцями серед німецьких фермерів. Проте, не відомо що із трансмісією даних тракторів, яка на Джон Дір є механічна із функцією PowerShift а на Фендт - безступінчаста? Як поведуть себе дані трансмісії в Українських умовах експлуатації? Що скаже механізатор?

На YouTube каналі Sergii Legostaev - АГРО це ПРОСТО! завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Отримай 19$ на покупки з Aliexpress
https://a.aliexpress.com/_UKCj2

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #johndeere #fendt #тракторфармер #трактор #агробизнес #сільськегосподарство #фермерство #мтз

На видео поговорим с вами о том, импортный б/у трактор захотело приорести фермерское хозяйство и что лучше выбрать для замены трактора МТЗ с фронтальный погрузчик КУН. Выбор пал на John Deere 6330 Premium и Fendt 312 Vario TMS, которые являются любимцами среди немецких фермеров. Однако, неизвестно, что с трансмиссией данных тракторов, которая на Джон Дир является механическая с функцией PowerShift а на Фендт - бесступенчатая? Как поведут себя данные трансмиссии в украинском условиях эксплуатации? Что скажет механизатор и крестьянин?

На YouTube канале Sergii Legostaev - АГРО это ПРОСТО! всегда актуальная информация о новинках сельского хозяйства, обзоры и сравнения тракторов, комбайнов и прицепной сельхозтехники.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить