Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

RIYA - Zastyhnu / Застигну (Official Video)

Музика
Опубліковано: 22 трав. 2020 р.
Підписатися
Українська інді-поп співачка і член журі онлайн Євробачення 2020 - Riya презентує кліп на свій новий авторський сингл «Zastyhnu».

«Zastyhnu» - пісня про любов з протиріччями. В кліпі максимально справжні почуття: співачка зняла у відео свого чоловіка, якого приховувала 3 роки.

Під час зйомок кліпу, через погоду було змінено сценарій, також було загублено ключі й телефон й пролита кров - коли головний герой ловив мотоцикл, що падає. Мотоцикл “Мінськ” - реальний 20-річний раритет у родині співачки.

“Цим відео я хочу передати атмосферу свободи у почуттях і одночасно атмосферу самотності, коли у парі починаються кризи/непорозуміння. По суті, коли зустрічаємо своє кохання, ми абсолютно оголюємось перед ним і для нього, впускаємо у таємничі куточки своєї душі. Ми стаємо відзеркаленням одне одного. Але інколи від цього ми можемо втратити себе або зруйнувати любов, здавшись перед випробуваннями”, - розповідає Riya

Зйомки тривали рекордних для співачки 4 дні - найдовші у кар’єрі Riya. Режисером відео стала молода відеомейкерка Любов Мартинець, яка працювала з гуртами O.Torvard, BAHROMA та іншим.

Кліп та сингл «Zastyhnu» перші роботи Riya без продюсерів і фінансової підтримки. Нагадаємо, що сингл «Zastyhnu» було презентовано 7-го квітня, після 1,5-річної паузи.

Слухати «Застигну»:
https://fanlink.to/zastyhnu

Підписатися на канал:
https://bit.ly/2XogHL5

Lyrics/Music - Riya
SoundProduction - Alexander Don
https://instagram.com/alexxander_don
Director/DOP - Lyubov Martinets
https://instagram.com/martimatsydze
Style/make - https://instagram.com/alina_lapa
https://instagram.com/juli_kl123

Riya в соцмережах:
Facebook
https://bit.ly/2RgUY3D
Instagram
https://bit.ly/2xRyYFP

Booking/PR:
hello@muscreators.com
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить