Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Чому ВАМ варто прийти на мітинг 24 травня

Переглядів: 4 484
Опубліковано: 23 трав. 2020 р.
Серед багатьох інструментів впливу суспільства на владу, мітинг — один із найефективніших. За прикладами далеко ходити не треба, тому що вони перед вами. Це партія «Демократична Сокира» та сотні прихильників, які ходять на наші акції.

Ми виходимо не тому, що хочемо, а тому що треба. Тому що зміни не бувають миттєві, і лупати сю скалу ми виходимо на акції щомісяця, щотижня, а коли треба — то й раз на три дні. Тому що є ефект, і це добре видно з реакцій антагоністів наших заходів — Суркісів, Коломойського, нечесних суддів, реваншистів. Мітинги працюють, тому що упирі не люблять світла та шуму. А ми їх дуже добре створюємо.

24 травня відбудеться одна особлива акція. Але вона відбудеться лише за вашої участі. Можливо, ви сумніваєтесь, чи приходити, але Віктор Трегубов, схоже, має залізні аргументи.

🪓Фоловте нас у ФБ:
https://www.facebook.com/sokyra.party/

🪓Наш Telegram-канал:
https://t.me/D7_channel

🪓Наш Instagram:
https://www.instagram.com/demsokyra.p...

🪓Наш додаток:
Google Play - https://bit.ly/2ReqYWf
Apple - https://apple.co/2V7mNMT

🪓Наш магазин:
https://shop.sokyra.party/

🪓Підтримати нас фінансово можна тут:
https://bit.ly/2XxRNsf

#ВікторТрегубов #Демократична_сокира
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить