Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Хомути металеві PROFI. Черв‘ячні хомути з нержавіючої сталі

Переглядів: 1 375
Опубліковано: 23 трав. 2020 р.
Підписатися
Черв’ячні хомути німецької торгової марки PROFI – надійне та надміцне універсальне з’єднання для шлангів, рукавів та патрубків.
Стрічка та замок хомутів PROFI виконані із нержавіючої сталі, відповідно характеризуються підвищеною стійкістю до хімічних речовин та корозії. Вальцування країв забезпечує ідеально гладку внутрішню поверхню стрічки, яка відмінно обтисне та, разом з тим, не пошкодить шланг.
Для зручності експлуатації головка гвинта виконана у формі шестигранника та має комбінований паз (під хрестоподібну викрутку та прямий шліц).
Замок хомута PROFI з’єднаний точковим зварюванням, витримує надвисокі навантаження аж до 10 Нм, при розривному крутному моменті в 4,5 Нм. Міцність конструкції хомута PROFI забезпечує багаторазове його використання.
Максимальний та мінімальний діаметр обтискання вказаний на кожному хомуті. Компанія PROFI пропонує 20 діапазонів обтискання, чого цілком достатньо для вирішення як мініатюрних робіт так і робіт із великими діаметрами.
Турбота про комфорт споживача реалізована навіть у конструктиві кейсів для зберігання хомутів PROFI, що дозволяє ефективно організувати простір для роздрібної торгівлі чи швидко та точно обрати потрібний хомут у власній майстерні.StormGroup → http://storm.ua
Online-shop → http://lido.ua
Facebook → https://fb.me/StormGroup.ua
Twitter → https://twitter.com/StormgroupUa

Автохімія →
https://www.youtube.com/playlist?list...
Автоаксесуари →
https://www.youtube.com/playlist?list...
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить