Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Rob's Loose Noodle (R.Robinson), мініатюрний сорт фіалки для початківців, огляд сорту

Переглядів: 177
Опубліковано: 23 трав. 2020 р.
Rob's Loose Noodle (R.Robinson), #9038 (05/31/2001)
Double white star/blue edge. Medium green, pointed. Miniature.

Ідеальний сорт для початківця!!! Спортить ну дуууже рідко, росте швидко, а ще він з легкістю переносить пересушки та перезаливи!🙈 Полив я пробувала різний і в пітдон, і фітильний(полив через гніт), і капілярний мат теж пробувала😏, результат ідеальний в будь якому випадку)! Шапочку видає як на підвіконні так і на полиці з однією лампою в 6Ват(діодна) чи діодною стрічкою.
Розеточки цього сорту ростила і в Teku 5см і в 6см, діаметр розетки не збільшувався, ну хіба на 1-1.5см☝️, на розмір розетки більше впливає освітлення☝️🧐, при недосвіті ніжки листочків видовжуються(щоб отримати більшу кількість світла) і черепичка "роз'їжається" стає більш пологою, а отже розетка в цілому стає більшою при тій самій кількості рядів листочків.
Удобрення. Удобрюю я Petters 20-20-20 коли не забуду😂 під час доливання води в фітильні ємності)). Як на мене то пересадки то кращий варіант ніж удобрення розетки яка сидить в старому субстраті вже більше року.

Мої контакти
_____________
Viber 0996028772
Мій Facebook:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100025963456342
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить