Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно 'Іван Сила' трейлер

Переглядів: 583
Опубліковано: 1 трав. 2020 р.
Підписатися
Подивитись фільм можна за посиланням https://youtu.be/zQIAnUMZ4HU

«Іван Сила» — український дитячий художній фільм режисера Віктора Андрієнка, знятий за мотивами книги Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили».
Надзвичайна історія про на диво сильного, доброго і справжнього у почуттях і вчинках героя, про його дивовижних друзів і несподіваних ворогів. Прототипом головного героя фільму став український цирковий силач Іван Фірцак, якого у 1928-му році визнали найсильнішою людиною планети. На піку своєї кар'єри у США він припинив виступати, розірвавши контракт і сплативши величезний штраф, – і повернувся на батьківщину. Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який гідно пройшов крізь серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетнем сили і духу.
Режисер: Віктор Андрієнко, Ігор Письменний
Сценарист: Віктор Андрієнко, Ігор Письменний
У ролях: Дмитро Халаджи, Леонід Шевченко, Іванна Сахно, Віктор Андрієнко, Ольга Сумська, Ігор Письменний, Василь Вірастюк, Алла Приходько
Сума державної фінансової підтримки стрічки становить 15514,762 тис. грн. при загальній вартості виробництва 15631,762 тис. грн.

Виробник: компанія «Інсайтмедіа» (Україна)
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить