Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно Довженко Одеський світанок трейлер, 2014

Переглядів: 444
Опубліковано: 1 трав. 2020 р.
Підписатися
Подивитись фільм можна за посиланням https://youtu.be/VQA90ygPndU

«Олександр Довженко. Одеський світанок»— український короткометражний документальний фільм 2014 року, що розповідає історію становлення видатного кінорежисера Олександра Довженка, який знімає свої перші фільми в Одесі.

Стрічку створено продюсерською компанією «Інсайтмедіа» спільно з Одеською кіностудією за грантом Президента молодим діячам у галузі кінематографії. Президентський грант отримав режисер, випускник Національного університету кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, Артем Антонченко (Майстерня Михайла Іллєнка).

У фільмі йдеться про те, як Олександр Довженко працював над створенням своїх перших картин – «Сумки дипкур’єра», «Звенигори» та «Арсеналу», які згодом увійшли до «золотого фонду» світового кіно.

Зйомки картини відбувались на Одеській кіностудії, де й починав свою кар’єру великий майстер: в 20-х роках минулого сторіччя вона мала назву Перша кінофабрика ВУФКУ (Всеукраїнське фото-кіноуправління). У фільмі використано художній прийом реконструкції – автори спробували відтворити моменти з життя режисера. Роль Олександра Довженка виконав актор та музикант, засновник та лідер групи «П’ятниця» Сергій Бабкін.

Сума державної фінансової підтримки стрічки становить 350,00 тис. грн. при загальній вартості виробництва 500,6 тис. грн.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить