Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно Стрімголов / Falling. Трейлер 2018

Переглядів: 1 496
Опубліковано: 1 трав. 2020 р.
Підписатися
Перегляд за посиланням:
https://megogo.net/ua/view/3498021-strimgolov.html

«Стрімголов» - українська психологічна драма 2017 року, повнометражний режисерський дебют Марини Степанської. Фільм брав участь в головній конкурсній програмі 52-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах та національній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Події фільму розвиваються в сучасному Києві, де головні 27-річні «негерої» намагаються зробити непростий вибір в умовах «героїчного часу».

Антон, музикант-вундеркінд, що не впорався з покладеними на нього сподіваннями, повертається додому після двох років навчання у Швейцарії і піврічного лікування алкогольної залежності в психоневрологічному диспансері під Києвом. Його дідусь, людина суворих принципів, вивозить хлопця в село, далеко від принад великого міста. Одного разу Антон зустрічає Катю, яка, як і він, намагається знайти своє життя в житті. Вона незабаром має поїхати до Берліна разом із своїм хлопцем Йоганном, німецьким фотожурналістом, з яким вона познайомилася під час подій на Майдані. Однак її зустріч з Антоном приносить новий імпульс у її життя і глибоко впливає на них обох…

Режисер: Марина Степанська
Сценарист: Марина Степанська
У ролях: Даша Плахтій, Андрій Селецький, Олег Мосійчук, Лариса Руснак, Крістіан Борис

Сума державної фінансової підтримки стрічки становить 9 984,43 тис. грн. при загальній вартості виробництва 10243,6 тис. грн.

Виробник: компанія «Інсайтмедіа» (Україна), «Тато фільм» (Україна)
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить