Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Історія Зимового саду — Офіційний трейлер

Про кіно
Опубліковано: 24 квіт. 2020 р.
Підписатися
Документальна трагікомедія «Історія зимового саду» створена за підтримки Держкіно. Продюсерами стрічки є Тарас Босак, Артем Колюбаєв та Олександр Чепіга.
Перегляд за посиланням:
https://vimeo.com/407637123

Режисером та автором сценарію картини є Семен Мозговий, для якого цей фільм став дебютом в повнометражному кіно.

Сума державної фінансової підтримки стрічки становить 385 тис. 500 грн. при загальній вартості виробництва 1 млн 995 тис. 511 грн.
Фільм розповідає про Зимовий сад — павільйон квітникарства на території київської ВДНГ — і його хранительку Валентину Миколаївну. Жінка вже 45 років ретельно доглядає колекцію екзотичних рослин і оранжерею, де вони розмістилися. Час виходу на пенсію невблаганно наближається, але прохання керівництва скласти повноваження шокує Валентину Миколаївну. Вона протестує, вважаючи, що рослини без неї загинуть — та схоже, що її сад живе за власними законами. Музику до «Історії Зимового саду» написали українські композитори, співзасновники проекту Nova Opera Роман Григорів та Ілля Разумейко. Світова прем’єра стрічки відбулася на кінофестивалі Ji.hlava у Чехії. Міжнародна — на DOK Leipzig у Німеччині, північноамериканська — на Full Frame у США. Українська прем’єра пройшла на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, де картина отримала нагороду за найкращий український документальний фільм.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить