Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Рено Трафік (2019) 3 місяці, 20 000 Км Наслідки Експлуатації

Опубліковано: 29 квіт. 2020 р.
Підписатися
Коротке відео про експлуатацію Рено трафік 2019 року до рестайлінг,
Нижче я опишу що зламалось за три місяці їзди на цьому авто і відповідно за 20 000 кілометрів які він встиг проїхати, Серйозних поломок немає,як у випадку з рестайлінгом з двигуном у 2 літри які постійно ламаються, але маленькі поломки:
Ручка відкривання дверей пасажира, лишився з нею в руках, незважаючи на те що ті двері не так часто відкриваються в порівнянні з водійскими, я би навіть сказав що водійські двері відкриваються десь в 5-6 чи може навіть 10 разів частіше.
Система старт стоп періодично глючить і в певних моментах просто не дає заводити двигун автомобіля певний період часу, навіть якщо вийняти ключ, і спробувати ще раз то теж ніякого ефекту не дає, просто треба почекати. і після цього деякий час буде світити на приборній панелі "ключ".
Магнітофон просто включається і виключається постійно, тут немає що додати, лиш те що в тиші іздити як виявляється не так класно!
І на останок сидіння протерлось, на відео чудово видно, хоча я і десь 100 разів на день виходжу і заходжу в машину, на інших авто такого немає, ну принаймні на такий період експлуатації.
І про дещо я забув але мені таким автомобіль і видали, ричажок відкривання капоту відірвався, я маю на увазі ричажок в салоні авто, але я на стільки рідко відкриваю капот що це не критично і я навіть забув за це сказати.
На даний момент це все!!! Приємного перегляду...
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить