Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

ШОК! Вартість оренди землі в Україні. Фермер найбільше платить за пай чи державну землю?

Переглядів: 27 591
Опубліковано: 2 трав. 2020 р.
Підписатися
Сьогодні у відео поговоримо з вами про вартість для фермера оренди землі сільськогосподарського призначення у держави та паїв у фізичних осіб. В якому регіоні дорожче оренда землі?
Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) узагальнила дані про середню вартість оренди сільськогосподарської землі у 2018 та 2019 році в Україні загалом та у кожній із областей. У порядку зростання покажу середній розмір річної орендної плати за земельні ділянки с/г призначення державної власності порівняно із розміром річної орендної плати за паї, передані в оренду на земельних торгах, в областях України (грн/га).

На YouTube каналі Sergii Legostaev - АГРО це ПРОСТО! завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Отримай 19$ на покупки з Aliexpress
https://a.aliexpress.com/_UKCj2

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #орендаземлі #агробизнес #сільськегосподарство #фермерство #мтз
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить