Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Це НЕМОЖЛИВО! Як фермер вирощує ріпак на Одещині без вологи? Стара закалка / нові технології

Переглядів: 14 181
Опубліковано: 29 квіт. 2020 р.
Підписатися
Фермер із Одеської області Яловчук Юрій Вікторович поділився своїм досвідом та шишками при вирощування ріпаку в умовах відсутності зволоження. Без використання плуга та культиватора! При цьому отримує врожаї ще кращі ніж раніше завдяки Технології Майбутнього, що дозволяє проводити посів прямо в стерню, зменшити використання палива та людської сили, мінеральних добрив та засобів захисту рослин, і при цьому завдяки збереженню вологи - вищу врожайність всіх сільськогосподарських культур (пшениця, ячмінь, ріпак). Головний секрет - правильна робота із рослинними рештками: Рослинні рештки це наш ДРУГ! Про що шкодує керівник фермерського господарства та які інновації запроваджує. Навіщо планує вносити рідкі добрива та КАС.... Чому не вибрав Horsch Focus чи Велес Агро Магія?
Особливості сівалки Mzuri Pro-Till 4T шириною 4м, яка працює із трактором New Holland і чому обрав саме цього виробника.

За бажання купити сівалку MZURI звертайтесь до офіційного дилера ТОВ Компанія Агро-Темп за тел. +38 067 2360195
www.agro-temp.com.ua

На YouTube каналі Sergii Legostaev - АГРО це ПРОСТО! завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Отримай 19$ на покупки з Aliexpress
https://a.aliexpress.com/_UKCj2

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #ТехнологіяМайбутнього #сівалка #Mzuri #ПрямийПосів #агробизнес #сільськегосподарство #фермерство #NewHolland
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить