Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Плати 1$ за тону! Фермери збунтувались! Всеукраїнська Аграрна Рада. Стосується КОЖНОГО аграрія

Опубліковано: 24 квіт. 2020 р.
Підписатися
В даному відео поговоримо про реакцію Всеукраїнська Аграрна Рада на ІТ-схему Уряду детінізації сільськогосподарських земель та їх пропозицію.
Старі зернозбиральні комбайни можуть заборонити використовувати на полях для збору врожаю! Якщо фермер не встановить датчик врожайності на комбайн, то можуть оштрафувати та заборонити займатись сільським господарством. А якщо встановиш, то будеш оплачувати по 1 $ за 1 тону зібраного зерна, а система може заборонити молотити! А старі комбайни типу СК-5 Нива, ДОН-1500Б, Acros, Палессе та бюджетні моделі CLAAS, John Deere чи New Holland можуть опинитись взагалі поза законом. Про це можна судити виходячи із нової постанови уряду для можливості вивести з тіні 12-16 млн.га землі. Кабмін підготував IT-схему детінізації сільськогосподарських земель.

Детальніше ви можете прочитати у статті https://agropolit.com/spetsproekty/725-plati-dolar-kontroleru-za-tonnu--i-proyijdjay-kabmin-pidgotuvav-it-shemu-detinizatsiyi-silskogospodarskih-zemel

За детінізацію сільськогосподарських земель з кожної зібраної аграріями тони зернових врожаю-2020 доведеться сплатити 1 долар спеціальній компанії-контролеру. Це випливає із аналізу тексту проекту Кабміну під назвою «Контроль у сільському господарстві» (з використанням інтерактивного програмного забезпечення) та тексту меморандуму із розробником програмного забезпечення та обладнання контролю у сільському господарстві ТОВ «Менора-Агро»

На YouTube каналі Sergii Legostaev - АГРО це ПРОСТО! завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] ПІДПИШИСЬ НА КАНАЛ http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

[✓] Інстаграм https://www.instagram.com/sergiilegostaev

⇒ Отримай 19$ на покупки з Aliexpress
https://a.aliexpress.com/_UKCj2

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC

#SergiiLegostaev #АгроцеПросто #комбайн #продажземлі #агробизнес #сільськегосподарство #фермерство #мтз
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить