Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

DIY Підставка для ноутбука | Розіграш

Опубліковано: 21 квіт. 2020 р.
Підписатися
Ескізи і проект підставки : https://bit.ly/34Qif20
Відео про онлайн оплату : https://bit.ly/2woTFII
Попереднє відео : https://bit.ly/2VdB5M6

Продовжуємо разом майструвати корисні речі вдома! У цьому відео покажемо вам, як власноруч зробити підставку для ноутбука, щоб максимально комфортно працювати вдома. Ми витратимо на виріб мінімум коштів, адже будемо робити його із залишків (проект і креслення підставки даруємо!). Розповімо, як швидко оформити залишок на сайті та працювати з ним у ViyarPro, а також проведемо майстер-клас зі збирання.

І вже за традицією ми хочемо подарувати цю підставку вам! Для цього виконайте кілька простих умов: ставте лайк на відео, підпишіться на наш канал (якщо ще цього не зробили) та напишіть в коментарях, де вам найзручніше працювати вдома. Переможця оберемо рандомно, а результати розіграшу оголосимо у наступному відео. Нехай усім щастить!

_______________________________________________________________________

Продолжаем вместе мастерить полезные вещи дома! В этом видео покажем вам, как самостоятельно сделать подставку для ноутбука, чтобы максимально комфортно работать дома. Мы потратим на изделие минимум средств, ведь будем делать его из остатков (проект и чертеж подставки дарим!). Расскажем, как быстро оформить остаток на сайте и работать с ним в ViyarPro, а также проведем мастер-класс по сборке.

И уже по традиции мы хотим подарить эту подставку вам! Для этого выполните несколько простых условий: ставьте лайк на видео, подпишитесь на наш канал (если еще этого не сделали) и напишите в комментариях, где вам удобнее всего работать дома. Победителя выберем рандомно, а результаты розыгрыша объявим в следующем видео. Пусть всем повезет!

#diy #viyar #workshop
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить