Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Посередникам заборонили брати гроші за працевлаштування! Законопроект №10272

Опубліковано: 28 трав. 2019 р.
Підписатися
⏰ Нові відео кожних 5 днів! Підпишись!
✅ БЕЗКОШТОВНО влаштую вас на роботу в Польщу та Чехію. Вакансії: https://andriym.com

✅ Посилання на законопроект: https://tinyurl.com/y2s2ao34
✅ Група у FaceBook з безкоштовними вакансіями: https://www.facebook.com/groups/praciapl/

✅ Мій інстаграм: https://www.instagram.com/andriym_com/

Привіт! Сьогодні мова піде про законопроект №10272, який 6 травня зареєстрували депутати верховної ради! На від міну від всіх попередніх законопроектів, про які я вам розповідав - цей дійсно спрямований на допомогу українцям, тому що забороняє посередникам брати гроші за послуги з працевлаштування за кордоном (робота за кордоном). Також, після його прийняття практично повністю зникне обман на ринку працевлаштування і, нарешті, люди перестануть постійно боятись того, що як обмануть. Ще великою перевагою цього законопроекту №10272 є те, що для його ухвалення та реалізації не потрібно виділяти жодних коштів з бюджету. Але, не зважаючи на те, що цей законопроект дійсно зможе кардинально змінити ситуацію в Україні і зробити Європу набагато до нас ближчою - його можуть спеціально не ухвалити, тому що він зруйную дуже багато бізнесів для тих посередників, які зараз наживаються на українцях, беручи гроші за свою роботу. Про те, наскільки важливий цей законопроект для народу і що саме він змінить в тій ситуації, яка зараз існує - я детально розповів у відео.

Якщо вас цікавить робота в Польщі по без візу, піврічній візі або іншим документам - я з радістю допоможу вам і підберу вам хорошу та перевірену вакансію. Також, крім Польщі, я влаштовую на роботу в Чехію. Контакти для зв'язку зі мною, а також перелік вакансій та послуг знаходяться на моєму сайті: https://andriym.com


Діліться цим відео з друзями і залишайтесь зі мною, тому що я завжди тримаю заробітчан в курсі останніх подій та розказую і показую роботу в Польщі та інших країнах такою, якою вона є насправді.

---------------------------

Я в FACEBOOK: facebook.com/andriymcom
Я в Instagram: instagram.com/andriym_com

#роботавпольщі #польща #польша
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить