Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Collaboration: Clean Bandit feat. Антитіла

Музика
Опубліковано: 30 трав. 2019 р.
Підписатися
Tuborg підтримав музичний експеримент «Антитіла» та «Clean Bandit», що був презентований в турі "HELLO" 25 травня.

Володар «Ґреммі» група Clean Bandit та відомий український гурт «Антитіла» об’єдналися заради музичного експерименту. Ініціативу гуртів підтримав бренд Tuborg . Музична платформа на якій працює Tuborg закликає відкрити себе для більшого та не боятися отримувати новий незвичний досвід, який може змінити життя.
Гурту «Антитіла» було запропоновано зробити свою версію одного з хітів групи Clean Bandit. «Антитіла» надали світовому хіту власне «фірмове» звучання і національний колорит, змусивши його звучати по-новому.

Фронтмен групи «Антитіла» Тарас Тополя зазначив: «Цей трек надихає на творчість і пробуджує прекрасні почуття. Це і підштовхнуло до продуктивної роботи над композицією. Зовсім скоро кожен зможе оцінити плоди нашої спільної праці з британськими колегами».

Clean Bandit у свою чергу відмітив високий рівень професіоналізму групи «Антитіла»: «Перш, ніж почати нашу співпрацю з талановитим колективом, ми ретельно вивчили український ринок. Нам сподобалося звучання групи «Антитіла», їх підхід до створення музичного продукту, їх відео роботи і те, як звучать їхні пісні. Ми довірили їм нашу композицію і впевнені, що результат буде на вищому рівні». Цей оновлений трек, спонсором якого став Tuborg, покликаний надихнути меломанів на те, щоб вони готувалися для більшого, спонукаючи їх відкрити свою свідомість для нових і різноманітних вражень.»

Наразі «Антитіла» готують нову відеороботу. Подробиці гурт не розголошує, але відомо, що кліп та пісня будуть представлені 25 травня у Львові на першому концерті групи Антитіла в рамках стадіонного туру "Hello", спонсором якого виступив Tuborg. Пісня також прозвучить в інших містах України, а саме Харків, Полтава, Одеса та Київ під час live-show «Hello».

👉 Підпишись на канал АНТИТІЛА - https://goo.gl/gBBS24

__________________________________

#CleanBandit #Antytila #HELLO
____________________________________________
HELLO STADIUM TOUR 2019 | Квитки 👇
Харків - 07 червня
Полтава - 15 червня
Одеса - 24 серпня
Київ - 17 листопада

Kontramarka - https://goo.gl/MdFpij
Ticketsbox - https://bit.ly/2HVQefY
____________________________________________
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить