Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

АНТИТІЛА - Спеціальний гість туру HELLO - MELOVIN

Музика
Опубліковано: 3 трав. 2019 р.
Підписатися
Оголошуємо зіркового гостя туру “Hello”!

Гурт Антитіла незабаром вирушає у стадіонний тур “Hello” містами України. Перший концерт відбудеться вже 25 травня на «Арені Львів». Антитіла приготували багато сюрпризів для прихильників і одним з них став зірковий гість туру.
Гурт тримав інтригу! І сьогодні називаємо його ім’я.

Спеціальним музичним гостем на всіх концертах туру “Hello” стане MELOVIN.

Тарас Тополя: "Чому MELOVIN? Тому що він самостійний, яскравий і безперечно талановитий артист зі своїм характером у музиці і у стилі. У нас багато схожого. Тож не запізнюйтеся на стадіони, і почуйте цього непересічного артиста наживо!".

«Пропозиція гурту Антитіла про співпрацю була неочікуваною для мене, але я, недовго думаючи, дав згоду. Заочно я давно знайомий з Тарасом, стежив за творчістю його колективу і радів їхнім досягненням. У хлопців дуже чесна музика, це підкуповує. Багато разів чув схвальні висловлювання на мою адресу, він відчутно підтримував мене, коли я представляв Україну на «Євробаченні».
Чого я чекаю від туру? Чекаю, що якомога більше музикантів у нашій країні об'єднаються і будуть допомагати один одному. Ми з «Антитілами» зробимо це, вийшовши на одну сцену»- прокоментував MELOVIN.

MELOVIN у соц. мережах:
YouTube: http://bit.ly/2LmkF28
Instagram: https://www.instagram.com/melovin_official/
Facebook: https://www.facebook.com/bighousemelovin/

Стадіонний тур «Hello», у підтримку шостого однойменного альбому, стане найвидовищнішим і наймасштабнішим туром в історії гурту «Антитіла» - і справа не лише у розмірах майданчиків. Спеціально для концертів, які відбудуться в рамках туру готується live-шоу, сценографія та відеоряд, який буде транслюватися на великих екранах, які розташовані на унікальній сцені розміром з п‘ятиповерховий будинок. Сцена спроектована і створена спеціально для туру «Hello».І звичайно, глядачів як завжди, чекатиме якісний живий звук та розширена музична програма.
#HELLO #HelloTour #Antytila #MELOVIN
____________________________________________
HELLO STADIUM TOUR 2019 | Квитки 👇
Львів - 25 травня
Харків - 07 червня
Полтава - 15 червня
Одеса - 24 серпня
Київ - 17 листопада

Kontramarka - https://goo.gl/MdFpij
Ticketsbox - https://bit.ly/2HVQefY
____________________________________________

Follow:
Instagram: https://instagram.com/antytila_official
Facebook: https://www.facebook.com/antytilaofficial
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить