Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Цікаве Друга Світова війна в легкій формі 1939 - 1945 р. (Частина #2)

Переглядів: 423
Опубліковано: 13 квіт. 2019 р.
Підписатися
Підписуйтесь теж⬇
Фейсбук - https://www.facebook.com/official.c21c
Інстаграм - https://www.instagram.com/pozitivoss
Tвіттер - https://twitter.com/the_c21c

Оригінал відео OverSimplified(українською) - https://youtu.be/_uk_6vfqwTA
Друга світова війна (в Легкій формі) — глобальний збройний конфлікт, що тривав упродовж з 1 вересня 1939 по 2 вересня 1945 року. У війні взяло участь понад 60 країн, зокрема всі великі держави, які утворили два протилежні військові табори: блок країн Осі та антигітлерівську коаліцію («союзники»). Безпосередню участь у бойових діях брали понад 100 мільйонів осіб. Супротивні держави кинули всі свої економічні, промислові та наукові можливості на вимоги фронту, стираючи різницю між цивільними та військовими ресурсами.

❌Загальні людські втрати оцінюються від 50 до 80 мільйонів осіб, більшість із яких були мешканцями Радянського Союзу та Китаю. Друга світова війна відзначилася численними масовими вбивствами і злочинами проти людяності, насамперед Голокостом, стратегічними килимовими бомбардуваннями та єдиним в історії військовим застосуванням ядерної зброї.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить