Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Харебін – Зекоманда – Русскій мір

Переглядів: 2 253
Опубліковано: 14 квіт. 2019 р.
Новопризначений куратор з МОВНОЇ та інформаційної політики Зе-команди Олександр Харебін, який раніше працював на втеклого олігарха Курченка, вважає базовими цінностями України спадщину СРСР, "Великую отечественную войну" та російську мову.

Харебін вдається до неприпустимих, ганебних і цинічних маніпуляцій, спрямованих на розпалювання національної ворожнечі, стверджуючи, ніби в Україні з російськомовних роблять "ворогів народу".

Водночас він визнає, що за п'ять років досягнуто стабілізації, що економіка зростає, що кордони стабільні. Схоже, єдине, що його не влаштовує і відверто дратує – це армія, мова і віра. Особливо державна мова, яку він вважає архаїзмом!

"Давайте говорить о том, что у нас Украина – разная. Украина – из разных частей, Украина – такая, Украина – сякая. Украина имеет разные культурные коды, имеет разную историческую память, имеет разные языки. Мы об этом не говорим. Мы строим мононацию. Украинская власть строит мононацию".

І вставляє для годиться кілька фраз українською:

"Дивиться, коли росіяни хочуть внести розкол в українське суспільство – вони говорять про мову, про віру. Те ж саме робить зараз українська влада. Ті ж самі меседжі. Тобто ми зараз ділимо країну по мові та по вірі. Зараз українська влада створює такий собі аналог Російської Федерації в мініатюрі".

Справді? Хіба росіяни говорять не про свої "язык" і "веру", накидаючи їх Україні, на відміну від української влади, котра говорить про мову та віру – тобто про відродження української мови та побудову незалежної української церкви? Харебін не розуміє, або вдає, що не розуміє різниці?

"Если бы Украина… показала реальное лидерство в русскоязычном сегменте, показала, что здесь находится основа… русского мира… Мы сейчас потеряли эти пять лет… в праве возглавить русский мир".

Подивіться це відео уважно і дайте відповідь – чи готові ви віддати Україну в руки людей, які стверджують, що армія, мова і віра – це архаїзми, і водночас прагнуть зробити з України Росію-2 та "возглавить русский мир"? Хіба для того українці гинули п'ять років, відбиваючи російську агресію, щоб "нові обличчя" дорвалися до влади й почали будувати в Україні "русский мир" зсередини?
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить