Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Обмін полоненими: досвід України, СРСР, США та Ізраїлю | Історичний контекст 2.2

Переглядів: 2 472
Опубліковано: 13 верес. 2019 р.
Підписатися
7 вересня відбувся обмін полоненими “35 на 35”. А як щодо “1 на 1027”? А “6 на 4830”? Історія знає і такі випадки...

“Історичний Контекст” Z Владленом Мараєвим також розповість, як наші пращури розгромили московитів під Оршею, як Нестеров уперше в історії здійснив повітряний таран і як геніальний Довженко давав собі раду з “проклятою Юлькою”.

Про те, як українці захищали Польщу від гітлерівської Німеччини і сталінського СРСР говоримо з відомим істориком, доцентом Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Андрієм Руккасом.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми - спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров'я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить