Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Розважальні Офіцер Нацгвардії прийшов на корекцію з ножем! Людина зі шрамом, 11 випуск

Переглядів: 4 241
Опубліковано: 11 верес. 2019 р.
Підписатися
У 11 випуску Людини зі шрамом офіцер Національної гвардії України Вадим Бевза повернувся до тату-салону на корекцію. Майстер Андрій Мороз вирішив не просто зробити невеличку корекцію, а й взагалі доповнити малюнок фоном. Герой не був впевнений, що йому сподобається результат, але все ж довірився майстру. Після процедури Вадим Бевза подивися на своє татуювання і… дістав ніж!

Нагадаємо, Вадим Бевза – діючий офіцер Національної гвардії України. Його історія почалася у 2014 році, коли він потрапив у так званий Іловайський котел. Противники провели мінний обстріл, одна з мін впала безпосередньо біля Вадима. Травми були дуже великі – йому повністю відірвало ніс і щоку, був відкритий перелом стегна. Після безлічі операцій на тілі Вадима залишилося чимало шрамів, саме тому він і прийшов на проект.

Шрами, отримані в результаті травм, аварій, опіків або невдалих операцій часто залишають слід не тільки на тілі, а й в душі, ще довго нагадуючи про себе. Проект Людина зі шрамом покликаний допомогти людям, самооцінка та психіка котрих знаходяться під загрозою. Людям, які вимушені навіть у літню спеку носити сорочки з рукавами та довгі спідниці, щоб приховати шрами від сторонніх очей.

Саундтреком проекту Людина зі шрамом стала нова пісня Наталії Гордієнко Кохання-Звір. Кліп до неї дивися за посиланням: https://m.youtube.com/watch?v=8VZd5LZ

Новий Канал - Давай Жити Разом!
Заходь на наш сайт - www.novy.tv

Підписуйся на наш канал в Youtube - http://bit.ly/subscribe_novychannel
Став лайк та коментуй нас у Facebook - https://www.facebook.com/NovyChannel
Читай нас в Telegram - t.me/novytv
Фотоблог! Приєднуйся до нас в Instagram - https://instagram.com/novy_channel
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить