Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Диски на 30см НЕ зможуть | Інтенсивний культиватор Lemken Karat 12 із трактор Claas Axion 930

Переглядів: 2 103
Опубліковано: 11 верес. 2019 р.
Підписатися
Робота стерньового культиватора Lemken Karat 12/400 разом із трактором CLAAS Axion 930 в Київській області на Дні Агротехнологій від УКАБ. Презентація культиватора та трактора Клаас.
Культиватор може однаково ефективно працювати на різну глибину до 30см рівномірно перемішуючи рослинні рештки із шаром грунту. На Лемкен Карат можуть встановлюватись лапи різної форми для поверхневого обробітку до 18см так і для глибокого до 30см обробітку.
Тракторист або фермер без проблем може відрегулювати робочу глибину культиватора прямо із кабіни трактора для заробляння всієї кількості рослинних решток та перемішування на всю глибину обробітку рівномірно із міндобривами.

За детальнішою інформацією, демонстрації техніки у вашому господарстві та з питань придбання звертайтесь до офіційного дилера LEMKEN в Україні:
ТОВ "Компанія Агро-Темп"
тел. +38 044 520 96 96
https://agro-temp.com.ua

На YouTube каналі Sergii Legostaev завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] Підписуйся на канал http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

⇒ Найкращий Сервіс для бронювання готелів без переплати https://goo-gl.su/LKTg0c

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC
⇒ Підключення монетизації вашого каналу https://goo-gl.su/0u2isZ

#АгроцеPRO100 #SergiiLegostaev #трактор #lemkenkarat #lemkenrubin #claas #claasaxion #купититрактор #сільськегосподарство #фермер #виставка #мтз82 #УКАБ #ДеньАгротехнологій
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить