Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Убивство кримського татарина Решата Аметова розкрито

Переглядів: 613
Опубліковано: 11 верес. 2019 р.
Підписатися
Про це повідомив Гюндуз Мамедов, прокурор Автономної Республіки Крим. За його словами, правоохоронці встановили – Аметова викрали двоє бійців збройного формування "Самооборона Криму" – Олександр Баглюк та Олександр Руденко під керівництвом колишнього російського службовця Євгена Скрипника. Після цього Скрипник виїхав з Криму до самоназваної "ДНР", де організував викрадення ще трьох офіцерів спецпідрозділу СБУ "Альфа".

Решата Аметова викрали 3 березня 2014 року в Сімферополі. Сталося це на наступний день після того, як до Криму зайшли російські військові. Аметов же вийшлов під стіни кримського уряду з протестом. Із цих кадрів, які виклала прокуратура Автономної республіки Крим, видно, як троє людей ведуть Решата в автівку. За два тижні тіло чоловіка знайши в лісі за 60-т кілометрів від Сімферополя зі слідами тортур. За словами ж брата Аметова, він загинув від удару ножем в око. У Решата Аметова залишилося троє дітей. Позаторік йому присвоїли звання Героя України.

#Аметов #Вбивство #Новини
Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить