Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ІІІ Кам'янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль "БРУКІВКА" (11-15 вересня) Анонс

Про кіно
Опубліковано: 21 серп. 2019 р.
Підписатися
Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» - незалежний фестиваль сучасного українського та міжнародного кіно, який щороку проходить в Кам’янці-Подільському. У 2017 році захід стартував як локальний проект для підтримки молодих креаторів з Поділля. За 3 роки він переріс у один із більших кінофестивалів Західної України, на який з 2018 по 2019 рік надіслано понад 4000 робіт із 122 країн світу. Кінострічки приходили з Північної та Південної Америки, Європи, Азії, Австралії та навіть Африки.
Фестиваль є некомерційним і всі охочі можуть безкоштовно відвідати покази конкурсної та позаконкурсної програм, воркшопи, лекції, зустрічі з режисерами, продюсерами, сценаристами та акторами українського кіно.
У 2019 році кінофестиваль «БРУКІВКА» триватиме 5 днів, під час якого гості та учасники матимуть змогу безкоштовно завітати на всі локації та заходи кінофесту. Серед яких є покази фільмів під відкритим небом в середньовічній Старій фортеці та експериментальне світлове 3D-шоу на її башнях, виступи популярних музичних гуртів, зустрічі з діячами української кіноіндустрії в форматі «Живої бібліотеки», воркшопи від режисерів, продюсерів, акторів та сценаристів, виставки робіт художників та фотографів, панельні дискусії та презентації, неформатні екскурсії по Старому місту, шоу роботів «Трансформерів» для дітей, конкурс на кращий косплей героїв коміксів, кіно та аніме, червона доріжка в Фортеці та Міському палаці культури, фотозони та інтерактив на основних локаціях фестивалю.
На фестиваль 2019 року подано майже 800 фільмів з 70 країн світу, з яких понад 120 робіт молодих режисерів з України. До складу журі ввійшли продюсер Insight Media Володимир Філіппов, Голова асоціації кінокомісій України Леонід Бицюра, сценарист та продюсер Володимир Нагорний, продюсер з США Ніка Фінч, члени Української Кіноакадемії Денис Буданов та Олександр Гусєв, засновники кінофестивальної дистриб’юторської компанії «Letter To Fest», мультиплікатор Тетяна Ясінчук, блогери Тайлер Андерсон та Вітаій Гордієнко. Цього року призовий фонд конкурсної програми кінофестивалю складає понад 50 тисяч гривень.

Щороку команда Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» намагається долучати в члени журі якомога більше цікавих діячів кінематографу України. Це і режисери, продюсери, сценаристи, актори, журналісти, кінокритики, організатори фестивалів і популярні блогери. На ІІІ Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» завітає режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв, режисер та художній керівник театру «Маски-шоу» Георгій Делієв, український драматург та режисер Олександр Денисенко, сценаристи «Забороненого» Артемій Кірсанов та Сергій Дзюба, актори Остап Ступка, Катерина Молчанова, Лариса Руснак, Юрій Дяк, Олег Волощенко, та велика кількість молодих режисерів нової української хвилі.

Програма за посиланням:
https://brukivkafest.com/program/

#energ1xProduction #КамянецьПодільський #Brukivkafest #Film #Festival #Cinema #FilmAward #Kamyanets
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить