Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Влоги Як розпізнати страх?

Переглядів: 72
Опубліковано: 10 серп. 2019 р.
Підписатися
#творисебе
#подолатистрах
#якрозвиватисебе

Як розпізнати страх?
Чи завжди він є на поверхні?
Які сигнали отримує наш мозок, коли ми боїмося?

У вас бувало таке, що ви бралися за якусь дуже важливу справу, але потім згадували, що треба спершу поїсти, подивитися стрічку новин, і,зрештою, таки забували про головне завдання? Або ж раптово вирішували полити вазони, зробити вдома зарядку чи подзвонити давньому другові? Насправді, це все - витівки вашого мозку. Мозку, який боїться.

У своїй книжці "Мистецтво мріяти" Барбара Шер наводить кілька факторів, що допоможуть кожному розпізнати страх і подолати його ще до того моменту, коли він стане критично великим. Отож, відзначайте галочкою, якщо це характерно для вас:

1)Непереборне бажання поспати: ви несподівано так утомились.
2)Непереборне бажання поїсти: ви раптом почуваєтесь голодним, як вовк.
3)Непереборне бажання підійти до полиці з розважальними книжками, бо вам неодмінно й просто зараз треба прочитати якийсь роман.
4)Заспокійлива думка: «У мене ще купа часу. Це може зачекати до завтра».
5)Раптове потьмарення: до цього у вас був фонтан ідей та планів, а зараз ви опинилися в творчій кризі.
6)Несподіваний вибух ідей та планів стосовно вісімнадцяти інших мрій, які б ви хотіли втілити спершу. («Боже, я ніколи не була в Європі… Я цілком можу розпочати свій бізнес, коли повернуся звідти».)
7)Несподіване переконання, що ви не маєте тих якостей, котрі потрібні для досягнення певної мети. («Що взагалі змусило мене вважати, ніби я достатньо наполегливий, щоб потрапити в Адміністрацію Президента”, “Чому я вирішила, що можу стати оперною співачкою?”)
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить