Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Дешевше ДОНа, круче Claas? Скільки ви дасте за цей комбайн? Огляд кабіни Sampo Comia

Опубліковано: 30 лип. 2019 р.
Підписатися
Насправді ринок України на жнива 2019 пропонує не так багато комбайнів середнього класу для фермера, які можуть однаково ефективно працювати в різних умовах, якісно і при цьому бережливо обмолочувати зерно, а також, бути доступними по ціні. Фермер, який хоче купити комбайн зтикається із засиллям флагманських моделей відомих виробників типу Claas, John Deere чи Case/New Holland або ж їх бюджетними малопродуктивними комбайнами. Як варіант можна купити б/у комбайн із європи, але тоді зявляються додаткові ризики поломки та ремонтів в сезон жнив.

Комбайни фінського виробника Sampo Rosenlew спроектовані першочергово для селекційних господарств чітко заповнюють сермент від малопотужних до комбайнів середнього класу, що оптимально підходить для фермерів, які звикли працювати на комбайнах самостійно як комбайнери і отримувати від цього задоволення та комфорт преміум класу.

Комбайни Сампо відрізняються двобарабанною системою обмолоту та сепарації зерна, а також, дуже бережливо обмолочують зерно без пошкодження за рахунок ширшого спектру регулювань молотарки, тому ідеально підходять для селекційних та дослідних господарств! Ну, або ж фермерів, які хочуть збирати більше зерна...

В даному відео швидкий огляд кабіни та органів керування комбайну Sampo Comia C12 і як можна розібратись із всіма функціями комбайнеру, який вперше потрапив у кабіну і побачив один величезний монітор-планшет Comvision II. Із кабіни можна керувати не лише всіма процесами комбайну але і регулювати дзеркала за допомогою сервопривода. Щоб комбайнер не відволікався від основних процесів при розмові по телефону кабіну фінського комбайну оснащено фукцією Handsfree та виведеним окремо мікрофоном.

На YouTube каналі Sergii Legostaev завжди актуальна інформація про новинки сільського господарства, огляди та порівняння тракторів, комбайнів та причіпної сільгосптехніки.

[✓] Підписуйся на канал http://www.youtube.com/c/SergiiLegostaev

[✓] Facebook спільнота: https://www.facebook.com/groups/agrovision.ua/

[✓] Канал в Telegram: https://t.me/agrovision

⇒ Найкращий Сервіс для бронювання готелів без переплати https://goo-gl.su/LKTg0c

⇒ Отримуй Кешбек за покупки в інтернеті https://goo-gl.su/HD2RzZC
⇒ Підключення монетизації вашого каналу https://goo-gl.su/0u2isZ

#SergiiLegostaev #дешевшеДОНакручеClaas #комбайн #SampoComia #кабінакомбайнаСампо #сільськегосподарство #фермер #трактор #купитькомбайн
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить