Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Що якби Dnipro-M існував у 90-ті | Навіщо так паритись? Якісний та надійний інструмент - доступний.

Переглядів: 3 378 324
Опубліковано: 26 лип. 2019 р.
Знижки на інструменти Dnipro-M – https://u.to/sSroFQ
Наш сайт – https://u.to/FHPtFQ
Новинка: Перфоратор бочковий Dnipro-M BH-190 – https://u.to/Q3PtFQ
Адреси фірмових магазинів – https://u.to/dXPtFQ

Команда Dnipro-M вирішила на хвилину повернутися в лихі дев'яності, зануритися в цю атмосферу і показати Вам: "Що якби Dnipro-M існував у лихі 90-ті".
Нині якісний та надійний інструмент Dnipro-M доступний для кожного! Придбати наш інструмент можливо на офіційному сайті, або ж у мережі фірмових магазинів, яких вже відкрито майже 100 по всій Україні. Наша мета – бути ближче до кожного з Вас, надаючи якісний інструмент та надійний сервіс за доступною ціною.
У наших магазинах Ви знайдете величезну лінійку інструментів: перфоратори, компресори, дрилі, будівельні фени, болгарки, зварювальні апарати, шуруповерти та ін., А також ручний інструмент, бензоінструмент і різні аксесуари. Наші співробітники – це висококваліфіковані професіонали своєї справи. Завдяки їх консультації Ви швидко дізнаєтеся як вибрати перфоратор, яким характеристикам віддавати перевагу і який саме перфоратор Dnipro-M підійде під рішення Ваших ремонтних завдань. А також буде можливість протестувати інструмент у спеціальній зоні, щоб переконатися в правильності свого вибору.
На нашому YouTube-каналі є велика кількість інформаційних відео, які, ми впевнені, будуть корисні для Вас. Просто напишіть, наприклад, перфоратор відео або шліфмашина dnipro-m gl-125s в пошуковому рядку і дивіться знайдене і інші відео представлені на нашому офіційному каналі.
Важливим фактором є надійне обслуговування Вашого інструменту, а також гарантія до нього. У наших сервісних центрах майстри відремонтують Вашу дриль, болгарку, шуруповерт і ін., Протягом 3-х годин. Якщо неполадки виявляться серйознішими, на заміну Вам наддадуть інший інструмент, щоб Ваш ремонт не припинявся на довгий час.
Також ми намагаємося радувати наших покупців постійними знижками, спеціальними пропозиціями, акціями, розіграшами та святковими заходами. А ще ми постійно беремо участь у виставках і фестивалях і раді бачити Вас на них. Детальніше про всі наші заходи Ви можете дізнаватися на нашому офіційному сайті в розділі "Новини". https://u.to/anXtFQ
Сподіваємося, це відео підняло Вам настрій і Ви з полегшенням зітхнули від того, що якісний електроінструмент і надійний сервіс бренду Dnipro-M доступний для кожного з Вас.

#електроінструмент #dnipro_m
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить