Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Марина Голуб та Павло Гриценко. Мовний закон, дематюкація і розвиток мови.

Переглядів: 263
Опубліковано: 11 лип. 2019 р.
Підписатися
Марина Голуб та Павло Гриценко. Мовний закон, дематюкація і розвиток мови.

В студії IDEALIST.media доктор філологічних наук, професор, директор інституту української мови НАН України Павло Гриценко і засновниця комунікаційного агенства GOLUBi GROUP Марина Голуб, говорять про закон "Про мову", участь науковців в його розробці, комунікацію інституту української мови НАН України з владою, а також дематюкацію і інші мовні питання, які сьогодні існують в суспільстві. Дивіться все це в нашому відео, щодо мовних питань.


Марина Голуб и Павел Гриценко. Языковой закон, дематюкация и развитие речи

В студии IDEALIST.media доктор филологических наук, профессор, директор института украинского языка НАН Украины Павел Гриценко и основательница коммуникационного агентства GOLUBi GROUP Марина Голуб, говорят о законе "О языке", участие ученых в его разработке, коммуникацию института украинского языка НАН Украины с властью , а также дематюкацию и другие языковые вопросы, которые сегодня существуют в обществе. Смотрите все это в нашем видео, по языковым вопросам.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить