Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

У Києві відбувся мітинг за відставку президента Федерації велоспорту України Башенка

Переглядів: 1 811
Опубліковано: 6 лип. 2019 р.
Підписатися
Відставки президента Федерації велосипедного спорту України вимагали півсотні протестувальників під Міністерством молоді та спорту. Переважно прийшли сюди спортсмени. Вони також хочуть, аби Олександр Башенко перепросив чемпіонку Європейських ігор – Ганну Соловей. Вона й сама приїхала на акцію протесту зі Львова.

Потому міністр молоді та спорту Ігор Жданов покликав мітингувальників і журналістів до свого кабінету. Каже – він на боці Ганни і до вимог звільнити Башенка дослухається.

Тиждень тому Ганна Соловей виграла золото Європейських ігор у Білорусі. З перемогою на своїй сторінці у Фейсбуці Федерація велоспроту привітала не її, а очільника Київської федерації Сергія Мухомора. Ганна лишила коментар, пояснивши, що Мухомор до її перемоги не причетний. Тоді президент української федерації і написав: "будешь вонять – прогоним и не вспомним, как звали". Кінець цитати. Пізніше програмі "Вікна-новини" на СТБ Башенко сказав, що велосипедистці не погрожував.

#Новини #Соловей #Башенко
Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить