Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Вся ВАГІНОТВОРЧІСТЬ з #рагулі

Переглядів: 11 042
Опубліковано: 6 лип. 2019 р.
Підписатися
Сьогодні #рагулі згадують найкраще за сезон: Камалію на мінімалках та наповнуб порногіпножаби Анни Сєдокової, переспів “Глибокої горлянки” Солохою, “служіння Україні через Христове тіло” у виконанні Оксани Білозір, бюджетний український аналог Тату для пенсіонерів, сексуальні фантазії для школярок від Лілі Кіш та мілфи в парадних трусах, а ще “погляд з інтимних місць” та дві заявки на текст року “тин-дирин-дин-дин” та “ціп-ціп дівчата, де ваші спідниці”.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми - спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров'я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить