Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЯК РОКСОЛАНА СУЛТАНКОЮ СТАЛА. 21 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 19 жовт. 2019 р.
Нова серія «Книги-Мандрівки. Україна» присвячена Роксолані – українці, яка змінила хід історії Османської імперії. Перша рабиня, що стала султанкою. Перша султанка, яка насмілилася вести дипломатичну переписку з європейськими монархами та надсилати їм подарунки. Як же українці вдалося перевернути чоловічий світ та започаткувати еру жіночого султанату, яка тривала понад сто років? Про це, а також про те, як Роксолана змогла витримати шалену конкуренцію гарему та стати фавориткою, як Коран допоміг їй звільнитися з рабства та як українка змогла стати головним радником султана - дивіться просто зараз!
«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.

Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!
Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду
Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#книгамандрівка #мультфільми #мандрівка #мультфільмиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить