Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Марія Бурмака - Не стій

Музика
Опубліковано: 24 жовт. 2019 р.
Підписатися
Співачка Марія Бурмака презентува кліп на нову пісню “Не стій”. На написання композиції її надихнула історія з дитинства.

“Несподівано минулого року у Нью-Йорку, коли була там з концертами, зустріла хлопця, з яким навчалась в музичній школі, - розповідає Марія Бурмака. – Я грала на гітарі, він - на трубі, в нього було руде волосся та сонячна посмішка. Він мені дуже подобався та я приховувала це. Через багато років, у місті, ми знову зустрілись. Довго гуляли Централ парком, пили каву, говорили і я дізналась, що він теж був закоханий в мене”.

Червоне і чорне, вогонь і холод, він і вона, гітара і труба. Таких історій багато, про них створюють легенди, пишуть романи, знімають кіно. Чи буде продовження у цього сюжету– не знає ніхто. Життя значно цікавіше за кіно.

Головну роль у кліпі виконав актор Олександр Бойко. Саундрпродюсер пісні “Не стій” – Вадим Лисиця FOXXSTUDIOS. Режисер відео – Іоанн Зенков, оператор-постановник – Сергій Півненко, монтаж , постпродакшн та кольорокорекція – HDSHOT studio, стиль – Євген Кірієнко (дизайн одягу – Tatyana Kolomiecz, Dafna May, PakoStudio), Muah – Марина Борщевська.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить