Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЯНІНА СОКОЛОВА ПРО БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО. 16 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 10 жовт. 2019 р.
Досягнення цього гетьмана взяли за основу державності творці Української Народної республіки. Богдан Хмельницький та Гетьманщина стали ланкою, яка поєднала минуле Київської Русі з сучасною Україною.

Але як же так вийшло, що вірний підданий Речі Посполитої, який одного разу навіть врятував життя королю, повстав проти нього? Яка несправедливість стала іскрою, що розпалила наймасштабнішу в історії України війну за незалежність? Чому Хмельницький уже після підписання угоди з московським царем шукав інших союзників та чому про це ніколи не розповідали нам у школах? Все це ви дізнаєтесь у новій серії «Книга-мандрівка. Україна»!

А розповість цю сповнену інтриг історію найкраща подруга Богдана Хмельницького - жінка, яка бачила все на власні очі. Вона розкаже, чому гетьман хоч і був тричі одружений, схилявся тільки перед тою, яка разом із ним брала участь у всіх битвах. А говоритиме ця таємнича супутниця гетьмана голосом телеведучої Яніни Соколової.

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.

Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!

Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#книгамандрівка #мультфільми #мандрівка #мультфільмиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить