Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Цікаве Київська Русь: головні питання | Історичний контекст Z Владленом Мараєвим 2.6

Переглядів: 5 524
Опубліковано: 8 жовт. 2019 р.
Підписатися
“Історичний Контекст” Z Владленом Мараєвим звертається до витоків нашої минувшини – Київської Русі. Чи можна вважати її першою українською державою, чи була вона “колискою трьох братніх народів” та й чи існувала взагалі? На ці та багато інших запитань відповідає історик-медієвіст Вадим Арістов.

Також у випуску:
1) міф про розстріляний з’їзд кобзарів у 1930-х;
2) Німецька Демократична Республіка та її секретна служба Штазі;
3) як Андрій Шевченко “поховав” збірну Росії в Москві;
4) Богдан-Ігор Антонич – “п’яний дітвак із сонцем у кишені”.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми - спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров'я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить