Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Коломойський вимагає в Шустера мільйони, Мама Зеленського, за кого голосував Тищенко / Ньюспалм #25

Опубліковано: 25 верес. 2019 р.
Підписатися
Коломойський вимагає в Шустера мільйони, «ЗЕ мама» Зеленського, Тищенко не знає, за кого голосував новий Ньюспалм #25. Підписуйтесь на нашу сторінку в ФБ, щоб не пропускати анонси та нові випуски: https://www.facebook.com/DetectorMedia/

У черговому випуску Newspalm Юрка Космину змушують червоніти та сміятися такі персонажі:

Мама президента Римма Зеленська – «ЗЕ мама»: основа буття, базис Юніверсуму й підвалина всього сущого на Землі та в Кривому Розі... Якщо вірити найгучнішому підлабузницькому відео минулого тижня. У ролику на Youtube «прості українці» вітають матір Володимира Зеленського з днем народження: «Мати нашої країни… Ми б без вас нічого не змогли...».

Нардеп від «Слуги народу» Микола Тищенко. Колишнього «ревізора» Нового каналу взялася перевіряти журналістка «Радіо Свобода» Власта Лазур. Вона поцікавилася у нардепів Миколи Тищенко та Артема Культенко, хто в новому уряді став міністром охорони здоров’я. Просте питання, щоб перевірити, чи читають «слуги народу» закони, за які голосують. Тищенко обурився запитанням журналістки: «Хто ви така, щоб перевіряти? Ну хто? Мій батько чи моя дружина? Хто ви?»

Депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива. Він не лише виступив проти земельної реформи в етері NewsOne, але й зробив кілька гучних заяв про свою появу на світ. «Скажите мне пожалуйста, кто из присутствующих захочет продать свою мать? А земля – это мать. Она родила меня, хранит моего отца, родила моих детей», – ділився з глядачами Кива.

Ньюс палм не міг оминути сварку на мільйони від Савіка Шустера та олігарха Ігоря Коломойського

Ведучий ток-шоу «Свобода слова» на каналі «Україна» Савік Шустер та олігарх Ігор Коломойський. Учасники найпалкішої дискусії про журналістику в історії вітчизняних токшоу. Ігор Коломойський вийшов на зв’язок зі студією програми Шустера по телефону прямо під час етеру. Він вимагав від Шустера та його бізнес-партнера Павла Єлізарова повернути 2 млн 300 тис. доларів за випуски програми «Шустер live» на «1+1», які не вийшли в ефір у 2015 році.

Павло Єлізаров, бізнес-партнер Савіка Шустера. За словами Шустера, він у продакшні «займається грішми». Тому Шустер підключив Єлізарова до дискусії з Коломойським. «Верните конкретно деньги», – з надією звертався Ігор Коломойський до Єлізарова в тому ж таки етері шоу «Свобода слова». Єлізаров у відповідь назвав Коломойського «нечесною людиною» та порадив йому відпочити: «Отстаньте от новой власти… Отдыхайте на море, Игорь Валерьевич, пожалуйста!»


news palm, newspalm, ньюспалм, ньюс палм, ньюз палм, юрко космина, космина, детектор медиа, детектор медіа, політика, вибори, сатира, гумор, новини, юмор, фейки

#ньюспалм #телебачення #детектормедіа #космина #політика #новини
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить