Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЯК ІЛЬФ І ПЕТРОВ ПОТРАПИЛИ В РАБСТВО. 11 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 26 верес. 2019 р.
Одеса з її неповторним колоритом, специфічною мовою й цілющим гумором стала мамою обох авторів Остапа Бендера: Іллі Ільфа та Євгена Петрова. Земляки й колеги, закадичні друзі та запеклі співавтори, вони дуетом написали два романи, низку сценаріїв, травелог і видали разом кілька книжок.

Втім, нічого б цього не сталося, якби Ільфа та Петрова не взяв у рабство реальний прототип Великого Комбінатора — Остапа Бендера. Як це сталося, як друзям вдалося звільнитися, як вони відкрили Америку та як доводили одне одного до сказу, — дивіться просто зараз!

А розкажуть нам цю захопливу історію самі письменники — голосами ведучих ТРК «Україна» Віталія Школьного та Григорія Германа.

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.
Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!
Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#книгамандрівка #мультфільми #мандрівка #мультфільмиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить